AHMET NUR ÇEBİ’DEN İŞ İNSANLARINA ÇAĞRI!betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Başkan Çebi’nin yazısı şöyle:

“Değerli Beşiktaşlılar, Kulübümüz adına çok yüksek kalitede bir aya giriş yapmış bulunmaktayız. Göreve geldiğimizde doğmuş ve doğacak gelirlerimizin temlik altında olması nakit akışımızı sıfıra indirmiş ve giderlerimizi karşılamayı güç bir konuma getirmişti. Bu olumsuzluklara Kovid-19 salgınının da eklenmesi tüm dünya ekonomisini olduğu gibi bizi de derinden etkiledi. Deyim yerindeyse şartlar, futbol camiasını akıntıya kürek çekme noktasına getirdi.

Yayın gelirlerimiz ve bilet satışlarımız durdu. Giderlerimiz arttı. Camiamızın her ferdine bunları anlatmayı görev bildik, aynı çatı altında yaşayan bir aile olduğumuzu anlattık. Tüm bu gelişmeler ışığında haziran ayında kulübümüzün geleceği için dönüm noktası olacak olan bir bağış kampanyası başlattık. Bu kampanya yalnızca maddi değil, manevi değerlerimiz için de oldukça mühim.Kampanyamız, zamanla genişleyecek. Taraftarlarımızla buluşacağımız ve yoğun şekilde talep edilen ‘Bırakmam Seni’ tişörtlerimizi satın alma fırsatını herkese sunacağımız bir televizyon yayını gerçekleştireceğiz. Beşiktaş için en ufak katkısını verebilecek herkesin fedakârlığına talibiz. Kuşkusuz, tüm bu çabalarımız önümüzdeki senelerde semeresini verecektir. Zaman, özümüze dönme zamanı… Sporcularının fedakârlıklarıyla, taraftarının desteğiyle ve bizlerin yoğun mesaileriyle bu çetrefilli sürecin de altından kalkacağız. Hepinizin malumudur ki Beşiktaş ‘Kolej Takımı’nın, kendi çocuklarının takımıdır.

Öz kaynakla, kendi imkânlarımızla şampiyon olmak bizim için çok daha kıymetlidir. Bu sebeple, kendi içimize yönelerek tüm branşlarda ekseriyetle genç sporculara yöneleceğiz. Beşiktaş, her zaman olduğu gibi bu zorlukların da altından kalkacak ve müreffeh vakitlerine geri dönecektir.

Birbirimize sımsıkı tutunmamız gereken bu süreçte, alicenap Beşiktaş Camiası’nın desteğinden mahrum kalmayacağımızı biliyor, tüm iş insanlarımızı da kampanyamıza dayanak olmaya davet ediyorum. Beşiktaş’ı bırakmayalım. Güçlü bir şekilde ‘Bırakmam Seni’ diyelim. Sevgi ve saygılarımla.”

betpas önerdiğimiz önemli bir canlı bahis sitedir.betpas önerdiğimiz bir sitedir.

You may also like...

13 Responses

 1. supertotobet sağlam site arayan var sa önereceğim tek site betboo

 2. supertotobet sağlam site arıyorsanız bunu öneririm

 3. supertotobet kazandım ödemediler daha iyi sitelere yönelecem

 4. supertotobet la yatırım bonusu kazanamadık

 5. supertotobet EDA dedi ki:

  supertotobet hadi lan ordan giriş yapamıyorum yeni giriş adresi bozuk

 6. supertotobet supertotobet üyesiyim nası bonus kazanacaz

 7. supertotobet tek maçab ahis oynanıyor mu?

 8. supertotobet yeni adresi düzgün mü? giriş yapamadım. üyeyim ama giriş yapamıyorum.

 9. supertotobet kamilin yerine girdim üye oldum ama hani bonus

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir