BEŞİKTAŞ’TAN FENERBAHÇE’YE ‘GEÇMİŞ OLSUN’ GÖNDERMESİ!betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Sergen Yalçın’ın Beşiktaş forması giydiği dönemde Fenerbahçe’ye son dakikada attığı frikik golünü paylaşan Beşiktaş, videoda “Derbi gecesinde kederli arkadaşlarınızı teselli etmek için dev hizmet. Geçmiş olsun belgesi. Haydi centilmen Beşiktaş taraftarı, sen de geçmiş olsun de” ifadelerini kullandı ve Fenerbahçe için hazırlanan “Geçmiş olsun” sertifikasını yayınladı.

“BIRAKMAM SENİ” KAMPANYASISertifikada “Geçmiş olsun Sarı Kanarya. Sağlıklı günlerinize bir an önce kavuşmanızı dileyen Beşiktaş Sevdalısı dostlarınız ‘Bırakmam Seni’ kampanyamıza sizin adınıza destek oldular. Büyük Beşiktaş Ailesi olarak biz de geçmiş olsun dileklerimizi iletir, sağlıklı bir ömür dileriz” ifadelerine yer verildi.

Geçmiş olsun @Fenerbahce Siz de arkadaşlarınıza “Geçmiş Olsun” demek için???? https://t.co/TNC6ISj7NS#BırakmamSeni pic.twitter.com/JUF5AyzvUF

— Beşiktaş JK (@Besiktas) July 19, 2020

“AVRUPA’DA AĞIRLAMAKTAN ONUR DUYDUK”

Beşiktaş ayrıca, İngilizce hesabından da sarı lacivertli ekibe bir göndermede bulundu ve “Sizi birkaç saatliğine Avrupa’da ağırlamaktan onur duyduk” şeklinde tweet attı. Derbi yaptıktan sonra bu paylaşım sosyal medyada konuşulan olaylardan oldu.betpas önerdiğimiz bir sitedir.

You may also like...

4 Responses

  1. supertotobet ödeme yapmayan supertotobet siteleri

  2. supertotobet kötü özellikleri az ama iyi özellikleri de fazla olmayan bir siet.

  3. supertotobet bonusları kötü bir site. tercih etmeyin len

  4. supertotobet güvenilir site arıyorum mobilden yazıyorum bana yardım edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir