BETPARK194.COM GÜNCEL GİRİŞİ

supertotobet0382 önerdiğimiz bir casino sitedir.Betpark194.com

www.supertotobet0357.com en güncel adresi olup, kusursuz bir şekilde siteye katılabilirsiniz.

Başakşehir Futbol Kulübü başkanı Göksel Gümüşdağ’ın koronavirüs testi pozitif çıktı. Öte yandan Beşiktaşlı futbolcu Burak Yılmaz, yaptığı paylaşımda Göksel Gümüşdağ’ın koronavirüse yakalandığını doğrulayan bir paylaşım yaptı.

Koronavirüs (Covid-19) semptomları gösteren Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, testinin negatif çıkmasına rağmen tedbir amaçlı olarak hastaneye kaldırılmıştı… Beşiktaş ve Milli Takımımızın yıldız isimlerinden Burak Yılmaz, Twitter hesabından corona virüsü salgınıyla ilgili açıklama yayınladı. Burak Yılmaz, Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak’a geçmiş olsun dileklerini iletirken, Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ’ın da testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Burak Yılmaz’ın Instagram hesabından yaptığı corona virüsü açıklaması şu şekilde:
Tüm dünyayı etkisine alan Covid-19 virüsü ile biz de Milletçe mücadele etmekteyiz. Hepimiz aynı takımdayız ve en zayıf halkamız kadar güçlü bir zincir olduğumuzu unutmadan yetkililerin tüm tavsiyelerini uygulamaya devam etmekteyiz. #evdekalıyoruz ve #evdehayatvar diyoruz. Bu virüs nedeni ile kayıplarımıza Allah’tan rahmet diliyorum.
Asıl önemi çok olan olanın ise tüm tedbirlere rağmen bu virüse yakalanmamız halinde dahi ümitsizliğe kapılmadan onu yeneceğimizi hiçbir zaman aklımızdan çıkarmamak olduğunu düşünüyorum.

Benim yakın çevremde Fatih Hocam, Göksel abim, Abdürrahim abim ve Şükran ablam bu virüsü yenmek üzere. Çok yakında güzel haberlerini bizlerle paylaşacaklar bundan eminim.

Biz Millet olarak bu güne kadar inandığımız her şeyi başardık. Yine başaracağız.

BİR AÇIKLAMA DA MUSTAFA CENGİZ’DEN

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz düzenlediği basın toplantısında ”Keşke Abdurrahim bey, hanımı, oğlu, Fatih hocam, Göksel bey ve eşi, Yusuf bey hastalanmasaydı da biz hiç puan alamasaydık… ” ifadelerini kullanarak haberi doğrulamış oldu.

Fatih Terim’in son durumu ne? Kızı Buse Terim Bahçekapılı sağlık durumunu açıkladı

BETPARK194.COM  GÜNCEL GİRİŞİ

6 Comments on BETPARK194.COM GÜNCEL GİRİŞİ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*