BOBO: SERGEN, BEŞİKTAŞ SEVİYESİNDE BİR HOCA DEĞİLbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Futbol hayatını Hindistan’ın Hyderabad takımında sürdüren Beşiktaş’ın eski golcüsü Bobo, önemi çok olan açıklamalarda bulundu.

Kariyerinin en güzel günlerini Beşiktaş’ta yaşadığını belirten 35 yaşındaki oyuncu “Türkiye’de bu kadar başarılı olacağımı tahmin etmiyordum. Şu anda Beşiktaş’ın en çok gol atan yabancı futbolcusuyum. Bu unvanı taşıdığım için çok gururluyum.” dedi.

“SERGEN YALÇIN, BEŞİKTAŞ SEVİYESİNDE DEĞİL”

Bobo’nun şu anda Beşiktaş’ın teknik direktörü olan Sergen Yalçın hakkındaki sözleri ise oldukça ilgi çekiciydi.Sergen Yalçın’la altı ay birlikte forma giydiğini ve Alanyaspor’da birlikte çalıştıklarını hatırlatan Brezilyalı futbolcu “Bence Sergen Yalçın şu anda Beşiktaş’ın teknik direktörü olacak seviyede değil. Onun futbolculara liderlik edemeyeceğini düşünüyorum. Ayrıca Alanyaspor’da bana ve bazı oyunculara dürüst davranmamıştı. Bu yüzden Sergen Yalçın’ın Beşiktaş’ın teknik direktörü olmasını doğru bulmuyorum.” ifadelerini kullandı.

Brezilyalı yıldız “Bir gün Sergen Yalçın’la birlikte çalışmak ister misiniz” sorusunu ise “Hayır. Bu birlikteliğin Beşiktaş’a faydalı olmayacağını düşünüyorum. Birlikte altı ay futbol oynamak ve onun hocalığında iki ay çalışmak bana yetti” diye cevapladı.betpas önerdiğimiz bir sitedir.

You may also like...

5 Responses

 1. supertotobet güvenilir bahis oynatan siteler

 2. haftalık dedi ki:

  Supertotobet0364.com Ramazan Övüç, Halil İbrahim Pekşen, John Chibuike ve Alperen Pak

 3. ve dedi ki:

  Supertotobet0367.com takım, şampiyonluğa oynar, bunun başka bir açıklaması falan yoktur. Ne

 4. SONUN dedi ki:

  Supertotobet0367.com ile karşılaştım ve ailem beni maçtan önceki gece arayıp cesaretlendirdi.

 5. ''Haziran dedi ki:

  Supertotobet0367.com Dünyayı saran korona virüs salgınından dolayı kulüpler maddi olarak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir