HAKEMLER ÇALIŞMALARA EVDEN DEVAM EDİYORbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Betlike63.com

betpas326 casino oyun seçenekleri geniş bir firma.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan (TFF) yapılan açıklamada, “Uzaktan eğitim ve e-öğrenme çalışmaları kapsamında, Turkcell iş birliği ile Akademim adlı e-Öğrenme Platformu MHK gereksinimlerine göre uyarlandı ve tüm üst klasman hakem, yardımcı hakem ve gözlemcilere gönderilen videotest ile çalışmalara başlandı. Bu çalışmalar futbola verilen ara devam ettiği sürece haftalık olarak devam edecek.” ifadelerine yer verildi.

Programların tüm klasman hakemlerine gönderildiği vurgulanan açıklamada, şunlar kaydedildi:ÖZEL ANTRENMAN VE BESLENME PROGRAMLARI HAZIRLANDI

“Bu süreçte hakemlerimizin hem fiziksel durumlarını korumak hem antrenmanlarına devam edebilmelerini sağlamak ve hem de bu süreçte nelere dikkat etmeleri gerektiğini anlatabilmek amacıyla, MHK Hakem Fiziksel Gelişim ekibi tarafından hazırlanan özel antrenman ve beslenme programları tüm klasmanlardaki hakemlere gönderildi.

Bu programlar hakemlerimizin evlerinde uygulayabilecekleri şekilde dizayn edildi ve videolarla desteklendi. Antrenmanların takibi ise mobil bir program üstünden yürütülüyor. Ayrıca Merkez Hakem Kurulu’nun tüm hakem gelişimini (eğitim, fiziksel gelişim, mental gelişim vb.) bir araya toplayacak detaylı bir mobil uygulama üzerindeki çalışmaları da devam etmektedir.”betpas önerdiğimiz bir sitedir.

You may also like...

6 Responses

  1. supertotobet girişte sorun yaşadığım bir site.

  2. supertotobet bence tercih etmeyin ben pek memnun kalmadım

  3. supertotobet supertotobet oynayarak kazanan var mı

  4. supertotobet ödemeleri nası bu sitenin kanıt var mı, memnun olmayan var mı?

  5. Barcelona, dedi ki:

    Supertotobet0369.com durumda olduğunu öğrendiği ve kendisinin dışında yardım etmek isteyen tanıdıkları

  6. ligler dedi ki:

    Supertotobet0370.com hesaplı ve daha tecrübeli bir stoper arayan Klopp’a, Vida ismini

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir