M.COM YENİ GİRİŞİ BU OLDUbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

M.com

supertotobet0356.com yenilenen adresinden siteye sorunsuz giriş yapabilirsiniz.

Kulüpler Birliği Başkanı Mehmet Sepil, liglerin ertelenmesinin ardından yaptığı açıklamada, “Play-off gibi şampiyonların daha fena hızlı belirlendiği bir sistem kurulabilir” dedi.
Kulüpler Birliği Başkanı Mehmet Sepil, yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada, “Ligin devamı için 3 senaryo var. 1’i planlandığı gibi bitirmek. 2. senaryo, liglere başlamanın uzaması. Bu durumda hızlandırılmış bir lig sistemine gidilebilir. Çok çözüm yok, play-off gibi şampiyonların daha fena hızlı belirlendiği bir sistem olabilir. Süreç çok uzarsa, ligin bu sıralamayla tescil edilmesi söz konusu olabilir. 3. senaryo, inşallah yaşamayız, iyice bu işlerin gecikmesi durumunda, acaba ligler şu andaki gibi tecil mi edilmeli, bu hiç düşünmek istemediğimiz bir senaryo” dedi.süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

“18 KULÜP BAŞKANI DA LİGİN ERTELENMESİNİ İSTEDİ”
18 kulüp başkanının da ligin ertelenmesini istediğini aktaran Sepil, “Finansal olarak bir kriz geleceğini herkes görüyor ama ben sayın başkanın yanına gittiğimde, 18 kulüp başkanının onayıyla gittim. Değişik görüşler olabilir ama 18 kulüp başkanı, şu anda oluşan koşullarda ligleri bekletelim dedik” şeklinde konuştu.“HER ŞEY NORMALE DÖNERSE 17 NİSAN’DA BAŞLAYABİLİRİZ”
Ligin başlama tarihi ile ilgili olarak ise Sepil, “Bugünkü toplantının birçok amacı vardı, biri tarih konuşmaktı. Tarih vermezseniz, oyuncular ne yapacak, kamuoyu ne yapacak? Tarih vermenin öneminin farkındaydık, birçok başkan telekonferans sırasında, tarih belirlemezsek, hem oyuncular, hem kamuoyu açısından belirsizlik olur diye düşündü. İngiltere tarih verdi, ne oldu o tarihler. Şimdi Mayıs ayı başına çektiler. Verilen tarihler olabilir, öneriler olabilir, toplantı sonunda ben federasyon başkanını aradım, ne tartıştığımız konusunda bilgi verdim, yüzde yüz bu tarihler kalacak değil. Uluslararası gitmek isteyen oyuncularımız, nasıl olacak? 14 gün orada, 14 gün burada karantina. Nasıl olacak? Mümkün değil. Virüs kontrol altına alınırsa biz şanslıyız. 8 maçımız var. Her şey normale dönerse 17 Nisan’da başlayabiliriz” şeklinde konuştu.

Son dakika: Kasımpaşa’dan “korona” itirazı! Süper Lig’de maçların devam etmesini istedi

Son dakika: TFF’de şok gelişme! “Ligler ertelensin” tartışması istifa getirdiYou may also like...

7 Responses

 1. supertotobet ödeme şikayeti yaşamayacağınız site mi bu

 2. supertotobet supertotobet oranları düşük bu sitenin ya

 3. ama... dedi ki:

  Supertotobet0361.com altı pas üzerinde Tunay’ın kafa vuruşunu Merih çizgi üstünden çıkarttı.

 4. 'Çıkaracağımız dedi ki:

  Supertotobet0363.com futbolcu faul yaptı. Faul yaptıktan sonra maçın hakemi Kutluhan Bilgiç’in

 5. Galatasaraylı dedi ki:

  Supertotobet0365.com ölçüde önemli olan bir kaleci, Milli takım seviyesine yükselmiş bir

 6. zorunda dedi ki:

  Supertotobet0370.com Fransa 2. Ligi’nde Gazelec takımına transfer olur. Carlos, Fransa’ya ilk

 7. Inter, dedi ki:

  Supertotobet0372.com Koronavirüs salgını nedeniyle hayatın durma noktasına geldiğini söyleyen Sambacı,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir