PİABET674.COM ONLİNE GÜNCEL ADRESİbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Piabet674.com

supertotobet0356.com yenilenen adresinden siteye sorunsuz giriş yapabilirsiniz.

İtalya’da liglerin ertelenmesiyle başarı primi ve tribün hasılatını kaybeden kulüplerin yaşadığı maddi kriz tavan yaptı. Bıçağın artık kemiğe dayandığı Çizme’de 700 milyon euroluk bir kayıp bekleniyor.

Akşam’ın haberine göre Kulüpler bu kaybın yarattığı tahribatın önlenmesi için sporcuların da elini taşın altına koymasını bekliyor. Ancak futbolcularla yapılan sözleşmelerin buna uygun olup olmadığı konusunda hukuksal tartışma büyüyor.

‘İtalya Medeni Kanunu’nun 1256’ncı maddesine göre işverene atfedilmeyen bir nedenden dolayı, çalışanın performansının imkansız hale gelmesi durumunda işverenin sorumluluğunu yerine getirme yükümlülüğü de ortadan kalkıyor’ iddiasını ortaya atan İtalyan basını, bu nedenle oyunculara hiç maaş ödenmemesinin gündemde olduğunu savunuyor. Tartışmanın önümüzdeki dönemde çok daha büyümesi bekleniyor.KRİZ HERKES İÇİN GEÇERLİ
İtalya Futbol Federasyonu Başkanı Gabriele Gravina, kulüpleri rahatlayacak bir çalışma yapacaklarını söyledi. Gravina, “Maaşları düşürmeyi düşünebiliriz. Kriz herkes için geçerli” ifadesini kullandı. Futbolcular Derneği Başkanı Damiano Tommasi, futbolcuların da bu süreçte fedakarlık yapması gerektiğini söyledi. Maaşların yüzde 30 düşürülmesiyle ilgili Tommasi, “Bu krizi yönetmek için ne tür bir fedakarlık yapabiliriz, inceliyoruz” ifadelerini kullandı.

İNGİLTERE’DE KAOS YOLDAPremier Lig’de sezonun tamamlanmaması halinde 3 milyar poundluk yayın anlaşması olan kuruluşun, 750 milyon poundluk dava açacağı konuşuluyor. Sezon kendi inisiyatifleri dışında tamamlanmadığı için pek çok oyuncunun ise ‘Maç başı ücretlerinin ödenmesi’ konusunda dava açabileceği belirtiliyor.

HEARTS’TAN %50 KESİNTİ
İskoç Kulübü Hearts Teknik Direktör Daniel Stendel ve ekibi ile oyuncuların maaşlarını yüzde 50 indirmek için görüşmeler yapıyor. İskoç ekibi ayrıca Akademi’de 20 saatten az çalışan personele de de ücretsiz izin verdi. Almanya’da Borissia M.Gladbachlı oyuncular da alacaklarının bir bölümünden vazgeçtiler.

LYON PARA ÖDEMİYORFransa’nın ünlü ekibi O.Lyon da futbolcularına maaş ödeyemeyeceğini açıkladı. Fransız kulübü çalışanlarının bir bölümünü de ücretsiz izine çıkardı. Bir başka Fransız ekibi Amiens de oyuncularının maaşlarında yüzde 16 kesintiye gidileceğini duyurdu.betpas önerdiğimiz bir sitedir.

You may also like...

11 Responses

 1. supertotobet beynim yandı çok bonus veriyosunuz ama para yok bende

 2. supertotobet supertotobet oynayarak kazanan var mı

 3. supertotobet ekran kartım hd özellikli oyunlara yeter mi

 4. supertotobet deneme bonusu istiyorum veriyormusunuz?

 5. supertotobet güzel mi bu site öneren kim

 6. takıma dedi ki:

  Supertotobet0364.com Osman, Zeki, Charles, Serdar, Harun
  Teknik Direktör: Bülent

 7. Kalbim dedi ki:

  Supertotobet0365.com İspanya, İtalya ve Fransa Ligi’nde naklen yayın gelirleri toplam 8.1

 8. gözü dedi ki:

  Supertotobet0367.com boyunca Fenerbahçe forması giyen ve kariyerine Bursaspor’da devam eden Selçuk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir