RUSSELL WESTBROOK’TAN ÖĞRENCİLERE JESTbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

NBA takımlarından Houston Rockets’ta forma giyen Russell Westbrook, koronavirüs salgını nedeniyle uzaktan eğitim gören 650 ihtiyaç sahibi çocuğa bilgisayar bağışladı.

Houston Rockets’ın internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, Houston Belediye Başkanlığı Eğitim Ofisi ile “Russell Westbrook Why Not?” Vakfı, şehirde koronavirüs nedeniyle okulların kapanmasından dolayı uzaktan eğitim görmesi gereken fakat bilgisayarı olmayan çocuklar için iş birliği yaptı.”SAHADA OLDUĞU GİBİ, DIŞARIDA DA BİR ŞAMPİYON”

İş birliği kapsamında yıllık geliri 35 bin doların altında olan 1000’in üzerinde ailenin çocuğuna eğitimine devam edebilmesi için bilgisayar verilirken, bu bilgisayarların 650’sini Westbrook bağışladı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Houston Belediye Başkanı Sylvester Turner, “Russell Westbrook, sahada olduğu gibi saha dışında da gerçek bir şampiyon olduğunu kanıtladı. Bu yardım koronavirüs krizinden etkilenen birçok çocuğun hayatını değiştirecek.” ifadelerini kullandı.betpas önerdiğimiz bir sitedir.

You may also like...

3 Responses

  1. Trabzonspor dedi ki:

    Supertotobet0363.com ortasında ceza sahası topa iyi yükselen Munsy’nin kafa vuruşunu Erdem

  2. supertotobet supertotobet oynamak için ne gerekli

  3. Gökçek: dedi ki:

    Supertotobet0364.com niyet, ölümden başka her şeyi yener, o yüzden bütün oyuncularımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir