SUPERTOTOBET0364.COM BU ADRESİ KULLANINbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Beşiktaş’ta kriz büyüyor. Başkan Çebi’nin özellikle yüksek ücret alan oyuncular için, “Ya indirimi kabul ederler ya da giderler” demesi ortalığı karıştırdı.
Vida yılda 3 milyon Euro ile başı çekerken onu 2.2 milyon Euro ile Ljajic, 2’şer milyon Euro ile Lens ve Oğuzhan izliyor.MADDİ KÜLFET YÜKSEKDiğer oyunculardan Ruiz 1.8 milyon Euro ve Roco yılda 1.5 milyon Euro alıyor. 6 oyuncunun yıllık maaşı 12.5 milyon Euro gibi yüksek bir rakamı buluyor. Bu da maddi külfeti artırıyor.
YASAL BİR DAYANAĞI YOK
FIFA’nın futbolcuların yıllık alacaklarında indirim yapılması gibi bir kararı yok. Çebi’nin oyuncularından indirime gitmesini istemesinin yasal bir dayanağı bulunmaması kriz çıkardı.BELKİ YÜZDE 10 İNDİRİMYönetimin isteğine olumlu cevap verilmedi. Bazı oyuncuların ise ancak yüzde 10’luk bir indirimi kabul edeceği konuşuluyor. Bu oyuncular geri adım atmaz ya da satılamazsa kriz büyüyecek.
YENİ BİR
SPONSOR ARANIYORBeşiktaş Futbol takımı forma göğüs reklam sponsoru Vodafone’nun önünüzdeki sene için devam etmeme kararı, yöneticileri düşündürüyor. Vodafone’nun aldığı bu karar işlemi sonrası Beşiktaş’ın kaybı 18 milyon TL olurken yönetimin ilk olarak BEKO’nun kapısını çalacağı öne sürüldü.süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.You may also like...

6 Responses

  1. supertotobet supertotobet siteleri ödeme yapıyor mu

  2. supertotobet supertotobet oranları en iyi site diyebiliriz

  3. Ertuğrul dedi ki:

    Supertotobet0365.com liglerin başlayacağı tarihten itibaren geçerli olacağı ifade edildi. Ayrıca kulüp

  4. supertotobet az yatırımla nası çok kazanrıım amk

  5. supertotobet alanında tercih ettiğim tek site bu beyler

  6. supertotobet ödemeleri nası bu sitenin kanıt var mı, memnun olmayan var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir