TAHİR KARAPINAR FENERBAHÇE’DEN NE KADAR MAAŞ ALACAK?betpas önerdiğimiz bir sitedir.

Fenerbahçe’de sezonun kalan 8 haftasında takımın başında Tahir Karapınar olacak. Altyapı koordinatörlüğüne getirilen profesyonel lisanslı Tahir Karapınar sezonun kalan kısmında sahada olacak. Fenerbahçe’de hedef Türkiye Kupası’nı kazanmak ve Avrupa biletini alabilmek.

Takımın başında idmanlara çıkan Karapınar’ın maaşı da belli oldu. Sabah’ın haberine göre Tahir Karapınar Fenerbahçe’den aylık 20 bin lira kazanacak.

Emre Belözoğlu, Tahir Karapınar ile ilgili olarak, “Çok güzel bir insandır Tahir Ağabey. Benim kendisini tanımam çok eskiye dayanmıyor 3-4 yıldır tanıyorum” dedi.Emre Belözoğlu ayrıca “Ancak burada mühim olan en yüksek kalitede şey herkesin Tahir Hoca’yı çok sevip çok saymasıdır. Bu benim için de böyledir ben de herkes gibi Tahir Hocam’ı çok sever ve sayarım” şeklinde konuştu.

Karapınar’ın büyük bir tecrübeye sahip olduğunu dile getiren kaptan, “Altyapı tecrübesi, birikimi, insanlığıyla Tahir Hoca Dereağzı’nda çok güzel işler yapacaktır” dedi.

Emre Belözoğlu şöyle devam etti:

“Milli takım Ege-Akdeniz bölge oyuncu tarama havuzunun da çok geniş olması ayrı bir avantaj. Seneye düşünülen bir hamleydi. Fakat mevcut Pro Lisans ihtiyacımız ve tecrübesinden A takımda da 8 hafta faydalanma düşüncemizle hamleyi öne çektik.”

Supertotobet0376.com

supertotobet önerdiğimiz önemli bir canlı casino sitedir.betpas önerdiğimiz bir sitedir.

You may also like...

7 Responses

  1. supertotobet para yatırdım ne kadar bonus kazanacam şimdi

  2. supertotobet canlı canlı nası oynanıyor bu meret

  3. supertotobet sorun yaşıyorum kim yardımcı olacak?

  4. supertotobet supertotobet bölümü bok gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir